Krabice na pizzu 33 x 33 x 3 cm / Hnědo - Hnědá

Krabice na pizzu je vyrobena z 3-vrstvé jemné a pevné lepenky. Karton na pizzu vyhovuje hygienickým požadavkům.
Dostupnost na dotaz
0 ks na skladě
Cena (bez DPH)
5,70 Kč
Cena (s DPH)
6,90 Kč


ks  

Minimální počet k objednání je 150 ks, poté můžete přidávat po 150 ks.

Popis

Kvalita:
Všechny krabice na pizzu jsou vyrobeny z velmi kvalitní třívrstvé vlnité lepenky s jemnou vlnou E, gramáže minimálně 380 g/m2. Naše pizza krabice jsou vyrobeny z vlnitých lepenek, které splňují podmínky Zákona o obalech č.477/2001 Sb. v platném znění. Tento typ materiálu je standardně používaným materiálem pro výrobu krabic na pizzu v EU.

Hygienická nezávadnost:
Potištěné krabice jsou opatřeny symbolem „vidliček a nožů“. Krabice na pizzu vyhovují hygienickým požadavkům na výrobky určené pro styk s potravinami dle Nařízení EP a Rady (ES) č. 1935/2004 a vyhlášky MZ ČR č.38/2001 Sb. v platném znění. Tímto jsme oprávněni umísťovat na naše výrobky symbol hygienické nezávadnosti
Krabice na pizzu se dodávají v balení po 100 ks v rozloženém stavu. Jsou chráněny proti poškození a nečistotám. Balení 100 ks krabic je zabaleno do velmi pevné smrštitelné fólie.
Více informací: Kvalita

Vlastní potisk krabic:
Krabice na pizzu lze potisknout Vašim logem, motivem a to již od množství 3000 ks / paleta. Pokud požadujete menší odběrové množství než 3000 ks, cenu stanovujeme individuálně. V případě dodávky paletové jednotky jsou pizza krabice zabaleny do velmi pevné smrštitelné fólie po 100 ks a uloženy na paletě, která je zapáskovaná a zabalená ochrannou strečovací folií.

Cena vlastního potisku:
a / jednotková cena krabice - je obvykle o 0,15 Kč/ks bez DPH vyšší než krabice na pizzu s univerzálním tiskem PIZZA
b / tiskový štoček – jednorázový náklad při první výrobě, cenu kalkulujeme individuálně v závislosti na rozsahu a barevnosti tisku
c / tisková příprava výroby - jednorázový náklad při první výrobě, cena 750,- Kč bez DPH
Více informací: Vlastní potisk krabic

Garance nejnižší ceny
Jako jediný e-shop u nás poskytujeme na veškeré zboží, které zahrnuje sortiment krabic na pizzu, pizza klínky a calzone boxy 100% garanci nejnižší ceny.
To znamená, že pokud najdete na jiném eshopu nebo u jiného výrobce na českém trhu nabídku, která je cenově výhodnější než naše, snížíme Vám cenu našich krabic pod tuto nabídku. Naší podmínkou je shodný rozměr a konstrukce produktu, stejné odběrové množství, povrchová úprava, kvalita a typ materiálu.
Další informace: Často kladené otázky

Parametry

Barva
Hnědo-hnědá
Potisk
Bez potisku
Délka vnitřní [mm]
330
Šířka vnitřní [mm]
330
Výška vnitřní [mm]
30
Množství v balení
150
Množství na paletě
3000
Kat. číslo
A005296

Krabice na pizzu
Úvodní stránka > Krabice na pizzu > Krabice na pizzu 33 x 33 x 3 cm / Hnědo - Hnědá
Můj košík > Obsahuje 0 položek za 0,00 Kč.


ShopSys® - aplikace pro e-shop