Jak postupovat při poptávce či objednávce krabice na pizzu s tiskem vlastní grafiky?

 

1 / Pokud si přejete krabici na pizzu označit vlastním logem, máte na výběr dvě možnosti:

a) DOTISK - na krabici na pizzu s univerzálním tiskem PIZZA, kterou jste si v e-shopu vybrali, můžeme doplnit logo, text nebo jednoduchou grafiku. V tomto případě je minimální odběrové množství paletová jednotka výrobků. V případě Vašeho požadavku na menší odběrové množství, než je paletová jednotka výrobků, cenu stanovujeme individuálně.
 
b) VLASTNÍ GRAFIKA - na krabici na pizzu bez potisku, kterou jste si v e-shopu vybrali, můžeme doplnit logo, text nebo individuální grafiku potisku. V tomto případě je minimální odběrové množství paletová jednotka výrobků. V případě Vašeho požadavku na menší odběrové množství, než je paletová jednotka výrobků, cenu stanovujeme individuálně. Realizujeme maximálně dvoubarevný flexotisk.
 
 

2 / Vyberte si z naší nabídky na e-shopu krabici na pizzu 

Obal identifikujte katalogovým číslem, které najdete v detailu produktu v záložce „Parametry“, nebo velikostí a materiálovým provedením krabice (např.: 35 cm, bílo-hnědá).
 
 

3 / Vyberte si způsob tisku 

DOTISK

 

a / jednotková cena krabice - je obvykle o 0,15 Kč/ks bez DPH vyšší, než cena krabice na pizzu s univerzálním tiskem PIZZA při odběrovém množství paletové jednotky výrobků.
b / tiskový štoček – jednorázový náklad při první výrobě, cena od 2.300,- do 2.800,- Kč bez DPH v závislosti na velikosti krabice
c / tisková příprava výroby - jednorázový náklad při první výrobě, cena 750,- Kč bez DPH

 


VLASTNÍ GRAFIKA

 

a / jednotková cena krabice - je obvykle o 0,15 Kč/ks bez DPH vyšší, než cena krabice na pizzu s univerzálním tiskem PIZZA při odběrovém množství paletové jednotky výrobků.
b / tiskový štoček – jednorázový náklad při první výrobě, cenu kalkulujeme individuálně v závislosti na rozsahu a barevnosti tisku
c / tisková příprava výroby - jednorázový náklad při první výrobě, cena 750,- Kč bez DPH

 
 
 

4 / Pošlete nám zadání a podklady pro realizaci

Na adresu info@mujobal.cz nám zašlete:
a / vybraný způsob tisku a grafiku v křivkách ve formátu PDF, AI nebo EPS
b / katalogové číslo vybrané krabice na pizzu nebo její velikost a materiálové provedení 
c / adresu místa dodání pro kalkulaci dopravy (není podmínkou, krabice si můžete odvézt na vlastní náklady) 


5 / Na Váš e-mail Vám zašleme cenovou nabídku na krabici na pizzu, tiskový štoček, příp.dopravu.

 

6 / Pokud se rozhodnete pro realizaci zakázky a pošlete objednávku, zašleme Vám zakázkový list s termínem dodání a tiskový plán výrobku k odsouhlasení.

Jakmile schválíte výkres (náhled tisku), potvrdíte zakázku a uhradíte zálohovou fakturu, zahájíme realizaci. Obvyklý termín dodání je 2 týdny od potvrzení zakázky a platby.
 
 
 

 

 

 

 

Vlastní potisk krabic

Úvodní stránka  >  Krabice na pizzu  >  Vlastní potisk krabic
Můj košík > Obsahuje 0 položek za 0,00 Kč.


ShopSys® - aplikace pro e-shop