Proč používat nové krabice a ne vyřazené kartony z obchodů?

Bez speciálních kartonů to vůbec nejde, tvrdí přepravci a mají samozřejmě pravdu. Ten, kdo chce bezpečně přestěhovat svoji domácnost, se neobejde bez speciálních přepravních kartonů. Speciální krabice na stěhování mají tyto hlavní přednosti oproti starým vyřazeným krabicím:

 

Skladnost

Dají se skládat na sebe, protože mají jednotnou velikost, což je výhodné pro nákladní auta. Dochází k úspoře místa, času a usnadnění manipulace.

 

Nosnost

Dají se stohovat, aniž by se zdeformovaly, protože jsou vyrobeny z pevné vlnité lepenky. Zamezí se tak poškození zabalených věcí. Použité krabice rychle ztrácejí pevnost a odolnost. Krabice jsou nové a mají oproti běžným krabicím zaručenou kvalitu.

 

Další využití

Po použití je můžete využít jako kvalitní skladovací krabice nebo je nabídnout k dalšímu využití. Krabice se vyznačují především čistotou, odolností proti mechanickému poškození a dostupností.

 

Jak pevné jsou krabice a kolik vydrží?

Naše krabice prochází procesem kontroly kvality podle různých norem, pevnostními zkouškami a testy, aby odolaly i tomu nejnáročnějšímu používání a extrémní zátěži. Garantujeme Vám, že naše krabice po naplnění vydrží zatížení až 20 – 70 kg.

 

Co se stane, když mi zboží nebude dodáno?

Pokud Vám objednané zboží nebylo dodáno a příčinou tohoto problému bude přepravce, zajistíme jeho opakované doslání zdarma na Vámi uvedenou dodací adresu. O opakované dodávce Vás budeme informovat. Pokud si ale Vaši zásilku nevyzvednete v termínu stanoveném přepravcem (obvykle Vás přepravce kontaktuje a dohodne s Vámi termín opakovaného dodání) a balík se k nám vrátí, budeme považovat objednávku za stornovanou (zákazník si zboží nevyzvedl). V tomto případě na základě Vaší písemné žádosti můžeme zboží znova poslat, ale budeme požadovat platbu předem a bude připočítáno druhé přepravné.

 

Jste výrobce nebo zprostředkovatel?

Jsme výrobce kartonáže. Nejsme distributor nebo prostředník. Nemusíme platit pronájem skladových prostor ani drahé marketingové kampaně. Tyto úspory podstupujeme vám, našim zákazníkům. Krabice vyrábíme a zároveň prodáváme přímo zákazníkům, a to je důvod proč vám je můžeme nabídnout za nejlepší ceny.

 

Jsou vaše krabice nové?

Naše krabice jsou vždy nové. Neprodáváme použité krabice ani nové krabice s výrobními vadami nebo tiskovými chybami.

 

Prodáváte i individuální rozměry a potisky krabic?

Ano, pro speciální objednávky kontaktujte naše obchodní oddělení, kde vám naši pracovníci pomohou splnit váš požadavek. Pro individuální odběr je ale nutné splnit minimální odběrové množství, které určíme podle velikosti krabice. Více informací najdete na našem webu www.kartzlin.cz.

 

Máte nějakou politiku ochrany spotřebitele?

Ano. Naším cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní služby a produkty. Proto chápeme důležitost ochrany vašeho soukromí. Neprodáváme ani jinak neposkytujeme vaše firemní údaje třetím stranám. Využíváme je pouze pro tyto účely:

pro doručení objednaného zboží

abychom vás mohli informovat o stavu vaší zakázky

abychom vám mohli zaslat poštou nebo emailem výhodné nabídky

abychom mohli zlepšovat nakupování a zvyšovat úroveň kvality našich služeb

 

Jakým způsobem jsou krabice doručovány?

Produkty jsou doručovány v přepravních obalech různých velikostí a hmotností anebo jsou zabaleny do velmi pevné teplem smrštitelné fólie. Údaj o hmotnosti je důležitý vzhledem k plánování odvozu krabic a najdete ho v detailech každého produktu. Každý přepravní obal u Stěhovacích sad je na vnější straně opatřený pro kontrolu etiketou, na které je vyznačený obsah. Jednotlivé krabice jsou uvnitř přepravního obalu složeny na plocho a umístěny tak, aby při přepravě nedošlo k jejich poškození například náhodným posunem.

* Výjimku v balení tvoří produkt Sada Šatní box, která je dodávána jako samostatné balení krabice v ochranné stretch fólii bez přepravního kartonového obalu.

Často kladené dotazy

Úvodní stránka  >  Krabice  >  Často kladené dotazy
Můj košík > Obsahuje 0 položek za 0,00 Kč.


ShopSys® - aplikace pro e-shop