Dobrý den! Už mám zásilku doma. Děkuji za rychlé vyřízení. Jste rychlejší, nežli blesk. Už jsem jednou od vás stěhovací krabice brala, bohužel jsem si jich objednala málo a také jsem nevěděla, zda budou dostatečně pevné, jak uvádíte. Jsou výtečné, proto jsem znovu zvolila vaši firmu. Mám sice coby kamenem dohodil (8 km) kartonážní firmu, ale asi pro ni nejsem zákazník, když od nich neberu zboží na kamion. Tak mě potěšil váš přístup k zákazníkovi, ať je to, kdo je. Ještě vyřiďte ode mne zvláštní poděkování tomu, kdo balil tuto objednávku. Je to velice pěkně a poctivě zabalené. Já to poznám, protože jsme s manželem mockrát balili do smršťovací fólie právě takovéto rozměrné a placaté předměty a dalo nám to docela zabrat, aby to bylo udělané pořádně. S pozdravem

Ljubica Horáková

 

Děkuji za rychlou spolupráci. Zásilka dorazila dnes v naprostém pořádku.

Martin Chmelik / Kingspan Environmental Sp. z o.o.

 

Děkuji za rychlou odpověď a také výrobu. S výrobky i s Vaší spoluprácí jsme spokojeni a věřím, že Vašich služeb do budoucna opět využijeme.

Jana Bežová

 

Dobré ráno, prosím o zaslání Vašeho katalogu. Rád bych jej předal partnerovi v Hodoníně a šířil Vaše dobré výrobky a služby dál. S pozdravem

Lukáš Juřík  / Vinotéka U Pešatů

 

Dobrý den, chci Vám poděkovat za krabice, jsou opravdu moc pěkné. Už jsme jich pár poskládali a vypadají parádně.:). Moc Vám děkuji za pomoc a Váš přístup, byla to výborná spolupráce. Mějte se hezky a už se těším na naši spolupráci v budoucnu. 

CEMENT HRANICE

 

Přeji dobrý den, a chci poděkovat za rychlé vyřízení naší objednávky. 

MESIT holding a. s.

 

Moc děkuji, právě balík v pořádku dorazil. 

TRHOVKA

 

Dobré dopoledne, ještě jednou děkuji za informaci. Obaly došly v pořádku a odpovídají našim požadavkům. Jsme s nimi velmi spokojeni. Předem velmi děkuji a jsem s pozdravem. 

vinobox.cz

 

Dobrý den, ještě jednou bych Vám chtěl moc poděkovat za Vaši vstřícnost a návrhy, které jste mi zaslala. Musím říci, že doporučovaná varianta 1 je doopravdy nejhezčí. Ještě jednou děkuji za doporučení a mějte se fajn. 

LLP Prague

 

Dobrý den, mnohokrát děkuji za zapůjčení vzorků. Nakonec jsme pro zabalení vánočního balíčku zvolili jiný druh krabičky. Vracím je tímto zpět a děkuji za Vaši vstřícnost. Mějte se co nejlépe. S přátelským pozdravem a přáním klidného závěru roku. 

Beata Mitrengová

 

Dobrý den, děkuji za nadstandardní služby. Jedna z mála firem se kdy takhle zachovala a přeji Vám hodně zdárných úspěchů. Těším se tedy i na naši další spolupráci.

SNAKESUB

Napsali o nás

Úvodní stránka  >  Napsali o nás
Můj košík > Obsahuje 0 položek za 0,00 Kč.


ShopSys® - aplikace pro e-shop